Szukam rzetelnej firmy do wykonania dachu

1.mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Dzień dobry. Ostatnim czasem gadałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Troszkę mnie nastraszył jak chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Źle położony dach to wg jego wypowiedzi duży problem a, później problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - dlatego pragnę poznać waszą opinię w tej materii.

podobne tematy:
Cytuj

2.podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Dzień dobry. To cię sąsiad mocno nastraszył. Jak chodzi o kładzenie dachówki to sprawa jest podobna jak pozostałe prace budowlane w domu. Dobrzy dekarze to brak problemów, słabi dekarze to same nerwy. Poszukiwania sugeruję rozpocząć od takiego rodzaju portali: https://biozamrazarki.pl/?p=229 - tam są reklamy firm, które świadczą usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych dekarzy, którzy mają największą liczbę dobrych opinii i zaczynasz z nimi rozmowy. Następnie zapraszasz wybranych dekarzy na teren prac budowlanych. Przygotowują wycenę, a ty porównujesz oferty. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jeżeli nie mamy kłopotów z komunikacją to należy wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy firm, którzy nie są w stanie udzielić odpowiedzi na zadane pytania. Przeważnie nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml