Poszukuje sprawdzonego krawca do wykonania firanek do domu

1.annasowa90 » 02 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Jestem na etapie dekorowania swojego mieszkania. Większość robót remontowych jest już wykonanych i zostały już tylko dodatki, które mają nadać ciepła pokojom. Sporo uroku nadają dobrze uszyte zasłony na okna. Tak, więc poszukuje pomysłu na nie oraz krawca, który umie je uszyć. Czy macie jakieś pomysły?

podobne tematy:
Cytuj

2.adriansola » 02 cze 2016, 13:31

Witaj. Ja osobiście preferuje takie zestawienia jeżeli chodzi o firanki do domu: - świetnie komponują się różnego rodzaju kolory szarości z bielą. Jak dodamy do tego drobne dodatki i upięcie to efekt zawsze jest bardzo dobry. Możesz też spróbować z brązem - jest często wybierany w tym toku. Jak szukasz dobrego krawca to jestem w stanie polecić ci tą stronę: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/10/13/banki-gumowe-czy-warto-je-miec-dla-siebie-do-domu-czy-taniej-jest-udac-sie-do-fachowca/ - znajdziesz tam bardzo dużo krawców z twojego miasta. Więc na pewno znajdziesz fachowego krawca w twoim mieście. W praktycznie każdym z salonów krawieckich jest także ekspozycja materiałów, która pomoże w wyborze. Mają również foldery z przykładowymi fasonami firanek - także to ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml