Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

1.mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Dzień dobry. Kilka dni temu wprowadziłem się do własnego domu. Jak można się spodziewać nie wszystko jest jeszcze dokończone. Pozostały siłowniki do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się też nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy jest to jeszcze sensowne w obecnych czasach a, także czy sprawdzi się to na posesji z domem jednorodzinnym. Proszę o wypowiedź w tej sprawie fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:
Cytuj

2.krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Witam kolegę. Nie wiem skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Jest wręcz to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z mieszkania na sprawdzenie, kto do nas chce się dostać. Zbiór najważniejszych informacji znajdziesz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest sporo rozwiązań, które dają możliwość na dopasowanie systemu do twych potrzeb. Obecnie dostępne są systemy bezprzewodowe, które dają możliwość zamontowania wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli zostawić kabli pod instalację. Są też modele, które pracują doskonale w nocy. Można wideodomofon sparować z systemem alarmowym i pozostałą automatyką w budynku. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml