Dobry dentysta w mieście Radom

1.annasowa90 » 13 maja 2016, 11:50

Cześć, poszukuje sprawdzonego stomatologa w mieście Radom. W Internecie jest wiele gabinetów dentystycznych. Lecz jak już poczytamy opinię na forach to już tak pięknie to nie wygląda. Muszę zrobić 2 implanty. Wydatek niemały i chciałabym, aby było to wykonane należycie i w miarę za rozsądne pieniądze.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 13 maja 2016, 12:23

Część, sememu miałem podobny problem z implantami. Co ja się naszukałem w sieci gabinetów i opinii. W końcu wybór padł na tą dentystkę z Radomia http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony należycie. Mam go już dwa lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Pokarm mi nie wchodzi między zęby i implanta, więc jest odpowiednio spasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po sprawie. Cenowo jest zbliżona do pozostałych dentystów z Radomia. Więc możesz śmiało do niej iść.

podobne tematy:
Cytuj

3.podrygalapawel » 16 maja 2016, 9:38

Cześć. Nie znam tej placówki stomatologicznej. Ja robiłem zęby w centrum. Jest to Rodent, gdzie możesz dość tanio wyleczyć zęby. Mają też podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml