Co jest powodem, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

1.henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory kłopot z moją stroną WWW. Od pewnego okresu systematycznie obniża się w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje bez przerwy od ponad 10 lat w Internecie. Rzecz jasna raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Kiedyś na frazę stomatolog Radom była w czołówce wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co jestem w stanie uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, kurczy się również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:
Cytuj

2.adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one stare i przekazywały wielką moc stronie internetowej. Stąd dobre pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety dentystyczne budują linki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem wysoko. Możesz również próbować samodzielnie promować swoją stronę, ale tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można łatwo zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml