Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

1.krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam nietypowy kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na wiele słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a następnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony codziennie tworze odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla reszty słów kluczowych nie mam takiego problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:
Cytuj

2.adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres domeny i frazę, z którą masz problem. Będzie łatwiej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze tworzysz linki do strony, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje strony mogą także skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia utracone odnośniki, a raz nie. Jak pragniesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na budowaniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Dlatego takie odnośniki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Inne aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni także tworzyć dużą liczbę linków, co przekłada się na ciągłe roszady w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml