Problem z kotłem na eko groszek - wygasa piec

1.podrygalapawel » 16 maja 2016, 12:16

Witam serdecznie. Mam kłopot z moim piecem na ekogroszek. Od pewnego czasu niespodziewanie wygasa po pewnym czasie. Jest to dopiero jego trzeci sezon w naszym domu i dotychczas nie było problemów. Obecnie jak zmienia się na tryb czuwania to po jakimś czasie wygasa i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak chodzi cały czas i nie przechodzi w stan podtrzymania to nie występuje ten kłopot. Testowałem wielu ustawień i nic. Sprawdzałem również na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu usterkami?

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 16 maja 2016, 12:59

Po pierwsze to właśnie od kominiarza trzeba zacząć. Jak masz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie wygasał, gdyż ekogroszek niewłaściwie się spala. Brak odpowiedniego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz jaki jest efekt.

podobne tematy:
Cytuj

3.podrygalapawel » 16 maja 2016, 13:23

Dzięki za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie brałem od zainstalowania kotła w mieszkaniu. Poszukam kogoś i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml