Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

1.adriansola » 20 wrz 2016, 13:19

Witam was. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem witryny WWW w wyszukiwarce. Posiadam drobny biznes związany z obróbką CNC. I pragnę zainwestować trochę w reklamę swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu domeny na lokalne słowa kluczowe. Podaje odnośnik do posiadanej strony, aby ułatwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy znają się na sprawie. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne słowa kluczowe w Warszawie i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
Cytuj

2.maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:47

Cześć. Po pierwsze posiadasz należycie zbudowaną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z promocją jej w wyszukiwarce nie powinno być żadnych problemów. Dlatego powinieneś śmiało szukać firmy, która będzie robiła dla ciebie pozycjonowanie. Natomiast jak chodzi o wybór fraz to są 2 szkoły. Zwolennicy pierwszej uważają, iż lepiej promować frazy globalne. Prawdą jest, że generują większy ruch na stronę. Natomiast czy są one lepszym rozwiązaniem. W twoim przypadku - nie. Nie potrzebujesz zapytań firm z drugiego zakątka kraju. Tak, więc jak najbardziej skłaniałbym się ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za takim rozwiązaniem też przemawia koszt usługi. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml