Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

1.henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Cześć. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna mieści się w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i dużym uproszczeniem prac było by założenie jakieś platformy towarowej, która by transportowała produkty pomiędzy piętrami. Zajmujemy się produkcją odzieży ze skóry. Więc wielkość windy nie musi być jakaś ogromna. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiej platformy towarowej też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które można było by wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:
Cytuj

2.krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeżeli zastanawiasz się nad jakimś upatrzonym modelu dźwigu hydraulicznego to należało napisać. Markowe dźwigi hydrauliczne znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/05/17/czym-sie-kierowac-zeby-wybrac-najwlasciwsze-modele-anatomiczne . Z tego co zdążyłem się zorientować po tym co napisałeś potrzebujesz windy towarowej o dość małym udźwigu. Dlatego możesz zamontować niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie czegoś większego, tak na przyszłość. Jak będzie potrzebny mocniejszy udźwig platformy towarowej to będzie później problem. Może od samego początku zamontować platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml