Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

1.annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Hej. W ostatnim czasie nieraz słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, lecz także oraz poza nim. Suma takich szkoleń nie jest gigantyczna, jednakowoż zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? W jaki sposób wiadomo obowiązki domowe pochłaniają mnóstwo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Mimo to wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Może, w takim razie powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały uczestnictwo w przeróżnych szkoleniach.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 28 paź 2016, 9:08

Witam. Kwestia wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego i przydatnego bodaj poniekąd szkoda Twojego czasu. Jednak większość kursów jest niezmiernie ważna oraz pomocna. Z doświadczenia wiem, że takie nowe zdolności rozszerzają horyzonty oraz pomagają znaleźć poprawniejszą pracę lub ewentualnie otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bowiem jeśli koszt szkolenia nie jest ogromny to może warto spróbować oraz posiadać innowacyjne doświadczenia i umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom oraz szczerze rekomenduję.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml