Firma, która zrobi zabudowy meblowe na wymiar

1.annasowa90 » 18 maja 2016, 10:40

Witajcie wszyscy. Szukam ekipy remontowej, która może stworzyć meble dobrej jakości na wymiar. Nie szukam ludzi, którzy potrafią zmontować tylko nieskomplikowaną meblościankę. Pragnę mieć jakość mebli jak na tej stronie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Na pierwszy rzut oka widać, że brygada zna się na rzeczy i robi dobrej jakości produkty. Ktoś posiada może namiary na takich fachowców?

podobne tematy:
Cytuj

2.henryk1965 » 18 maja 2016, 11:08

A w Internecie nic nie znalazłeś? Nie mogę w to uwierzyć, że w naszym kraju nie ma takich ekip stolarskich. Trzeba odpowiednio poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie zdjęciami. Wtedy będziesz widział od razu obrazki. Łatwiej wyszukać coś konkretnego.

podobne tematy:
Cytuj

3.adriansola » 19 maja 2016, 11:10

Wystarczy, że dobrze poszperasz w Internecie. Takiego rodzaju przedsiębiorstw jest na pęczki. Powstały także specjalistyczne portale, które gromadzą listy takich fachowców. Wystarczy odrobinę zachodu i wyszukasz interesującą Cię firmę. Tu jest link do takiej witryny: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie masz sporo firm, które oferują usługi stolarskie. Dużo z nich zapewne realizuje meble na wymiar.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml