Sprawdzony lekarz do dziecka w Zielonej Górze

1.mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Cześć, potrzebuje lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Też sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieskuteczny. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:
Cytuj

2.krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Dzień doby. Miałem podobny kłopot co ty z synkiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie miała pojęcia co zrobić. W Internecie odnalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru pediatrów. Nie było problemu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, że lekarz miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko potem już mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie recept.

podobne tematy:
Cytuj

3.maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Masz rację, u nas państwowo to tylko potrafią recepty przepisywać. W kółko te same antybiotyki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w Polsce panuje. A prywatnie to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml