Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

1.mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, szukam sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Dzwoniłem do paru, ale ceny są z kosmosu. Od 120 do 310 złotych za udrożnienie komina. Jak spytałem skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:
Cytuj

2.podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od człowieka. Trzysta zł za udrożnienie przewodu kominowego to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak przeczyszcza dwa kominy i wypisuje dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu niecałą godzinę. Inkasuje za to 150 złotych. Jak nie możesz znaleźć normalnego kominiarza to zerknij na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=72 - na 100% znajdziesz uczciwego specjalistę. Ja przeważnie w taki sposób szukam firm do rozmaitych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam komentarze o danym wykonawcy.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml