Ciekawe lustra na specjalny wymiar do domu

1.mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które mimo niedużych gabarytów dają genialne efekty! Nowoczesne rozwiązania stosowane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia przyszłości. Tak, więc w swojej łazience warto zamontować lustro na wymiar LED? Aranżując łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, gres, czy armatura. Niezwykle istotnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać perfekcyjne odbicie naszej twarzy. Spora liczba łazienek nie ma okien, tak więc światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie to za mało, tak więc najczęściej kupuje się lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z integrowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Istotne jest, żeby wybrać lustro na wymiar dobrej marki, aby oświetlenie nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie idealne dla pań - zdecydowanie ułatwi wykonywanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się doskonale prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej popularne rozwiązanie! Jest uniwersalnym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po zapaleniu diod ukarzą one efekt doskonałej głębi. Poprzez zastosowany efekt 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D stanowczo odbiega wyglądem od tradycyjnych zwierciadeł. Dedykując się na taki model mamy zagwarantowany modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam obecnie remont swojego mieszkania. Bardzo spodobały mi się takie rozwiązania jak na tych obrazkach. Mam tylko obawy, czy nie są to za odważne projekty do mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Jak myślicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może wybrać bardziej staromodne rozwiązania do własnego mieszkania? Może macie jakieś podobne ciekawe realizacje. Z przyjemnością je zobaczę.

podobne tematy:
Cytuj

2.podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:16

Witaj, ja uważam iż we własnym mieszkaniu powinniśmy czuć się komfortowo. Jak masz ochotę na tego typu meble to powinieneś je wybrać. Twój dom to twoje zasady. Nie ma sensu rozważać czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pomieszczeniach jesteś codziennie, nie oni. Więc śmiało urządzaj mieszkanie w takim stylu.

podobne tematy:
Cytuj

3.henryk1965 » 23 maja 2016, 11:24

Ja też myślę jak przedmówca. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja mam się komfortowo czuć we własnym mieszkaniu. Oczywiście nie jestem zwolennikiem tandety, lecz to co wrzuciłeś na forum jest bardzo fajne i będzie komponowało się do każdego domu.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Strefa 51

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml